מנהלים וצוות משכנתא בחוכמה

בזמנים של דרישה לשקיפות, מחיר, דיבור בגובה העיניים ושירות מעולה,

לקוחות אומרים שאנחנו מצויינים!  

דני ששון

 

יו״ר - משכנתא בחוכמה

מנהל ובעלים של משכנתא בחוכמה

בעל תואר ראשון בפיסיקה ותואר שני במנהל עסקים. 

 

“עסקתי שנים רבות בתפקידי ניהול ופיתוח במערכת הביטחון ובחברות היי טק. בשנים האחרונות ביצעתי עסקאות נדלן רבות כמשקיע, וכך הגעתי לתחום ייעוץ משכנתא. לאחר שלמדתי את התחום והתנסיתי בייעוץ משכנתא למאות לקוחות בכל רחבי הארץ, החלטתי, להקים משרד עצמאי לייעוץ משכנתאות וגייסתי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. אני מביא איתי ידע רב ויצירתיות במתן פתרונות מימון בעסקאות נדלן ברמות שונות של מורכבות ובהתאמה לפרופיל המיוחד של כל לקוח, ידע רב בתחום יעוץ לקבלת משכנתא חסכונית ויציבה, מעל הכל, החזון שלי הוא לתת ערך משמעותי וחווית שרות מדהימה ללקוח.

נועה גל

 

יועצת משכנתאות

 

מגיעה מתחום העיתונות הכלכלית ולימודי סטטיסטיקה וכלכלה באונ' חיפה

 

“כאשר למדנו את נושא המשכנתאות, עשינו זאת על מנת לקבל ידע מקצועי אישי ככל שהעמקנו בלימודים, גילינו, כי קיימות סוגיות, שבהן הידע המקצועי אותו רכשנו, הופך להיות מאד משמעותי עבור כל מי שיש לו משכנתא בישראל, וכי ללא ידע זה, וללא הכוונה מקצועית בידי גורם מקצועי ובלתי תלוי במוסד המממן, לווים עלולים להפסיד עשרות עד מאות אלפי שקלים על המשכנתא שלהם. ברור לנו כי לעיתים החשש להתמודד עם הלא נודע, עוצר בעדנו לבצע פעולות שבוודאות יכולות לשפר את איכות חיינו בצורה משמעותית מסקנה זו גרמה לי להרגיש תחושת שליחות אמיתית וסיפוק אין סופי כאשר באופן יומיומי אנו מצליחים לסייע למשפחות ולייצגן באופן יעיל מול הבנקים”.

מורן הורנשטיין

 

מנהלת במחלקת חיתום

מורן נשואה ואם לבת, בעלת תואר שני במנהל עסקים. מורן מתמחה במימון, והיא עברה קורסים רבים בייעוץ השקעות. היא מביאה לתפקיד ידע נרחב בשירות הבנקאי, אותו צברה במהלך עבודתה במחלקת משכנתאות בבנק מזרחי טפחות.

 

מורן מעמידה לרשות הלקוחות את היוזמה, הנחישות והאמביציה שלה בניהול משא ומתן עם הבנקים השונים. היא לא שוכחת להביא הרבה שמחה ואהבה לעשיה היומיומית.