משכנתא חדשה משכנתא בחוכמה 2019

גוגל אתה נמצא במשכנתא חדשה

משכנתא חדשה

קהל היעד העיקרי למשכנתא חדשה הינו זוגות צעירים שעושים את צעדיהם הראשונים בדרך לרכישת דירה והגשמת החלום הנכסף.

קיימים מקרים שבעזרת הייעוץ זוג יכול לרכוש דירה עם הון עצמי קטן מ25% וגם במקרים מסוימים ללא הון עצמי כלל, מותנה בהכנסות בני הזוג , ובנכונות של ההורים לקחת משכנתא נוספת על דירת ההורים למימון ההון העצמי שחסר לזוג הצעיר.

 

חברת ייעוץ משכנתאות מייעצת לזוגות ויחידים לרכוש דירה בחוכמה תוך מינוף הידע שלנו במשכנתאות, תוך התאמת ההחזרים החודשיים באופן מבוקר ואחראי בהתאם ליכולות ולצרכים של הלווים.

 

חשוב לציין שאנו מתאימים את ההחזר החודשי בהתאם ליכולת הכלכלית של הזוג ובהתאם לצפי של שינו הכנסות עתידי (עלייה או ירידה עתידית בהכנסה), כמו כן תמיד נעשה ככל שניתן למנוע את חשיפת הזוג לסכנות בעתיד וקשיים בהחזרי המשכנתא ע"י כך שנבחר מסלולי משכנתא יציבים לאורך זמן.

ההוראות והמגבלות של בנק ישראל משכנתא חדשה

  • מסלול ריבית משתנה המשתנה תוך פחות מ- 5 שנים יהיה עד 33.33% מכלל ההלוואה (זה כולל מסלול פריים, מט"ח,משתנה כל שנה וריבית משתנה כל שהיא שהינה פחות מחמש שנים).

  • לכל הפחות שליש משכנתא בריבית קבועה (צמודה/לא צמודה)

  • השליש שנותר יכול להיות בריבית קבועה או בריבית משתנה כל 5 (צמודה/לא צמודה)

  • הלוואה למשכנתא לא תעלה על 5 מליון ₪. מעבר לכך תוגדר כסיכון של 100%.

  • מספר שנים מינימאלי 4 שנים ומספר שנים מרבי להחזר משכנתא יהיה 30 שנה.

בדיקה חינם למשכנתא

אנחנו יודעים שקשה לך לשלם עבור ייעוץ משכנתאות פרטי. אתה לא מבין בדיוק על מה, יש לך הוצאות אין סופיות על הילדים, על מחיה ועל משכנתא...

 

נכון, אנחנו לא עובדים בחינם.

התשלום עבור השרות בסוף התהליך, רק אם הרווחת! כך שאתה לא צריך לדאוג... 

מימון בבנק למשכנתאות

 

משכנתא לדיור (לרכישת דירה למגורים כולל להשקעה ,מגרש, בנייה) -הלוואה עד 30 שנה , ריביות בד"כ בטווח 0.7- 4.5% תלוי במסלול, בתקופה ובפרופיל של הלקוח הריביות טובות בהרבה מהלוואות מסחריות, החזרים נוחים יותר.

 

בנק למשכנתאות קונה את הכסף בבנק ישראל (מסלול הפריים) או מגייס ממקור חיצוני כגון חברות ביטוח חברות פנסיה, בנקים, חברות מסחריות גדולות.

בהלוואות בריבית קבועה לא צמודה משתמש בהון העצמי שלו.

הכסף נקנה במחיר מסוים ונמכר לנו במחיר זה + תוספת.

המחיר מגלם את עלויות התפעול והרווח, כמו כן תוספת עלות בהתאם לסיכון שמגולם בלקוח הספציפי שלוקח את ההלוואה.

משכנתא לכל מטרה לשיפוץ, חתונה, סילוק חובות וכו' (עד 50% משווי הנכס) – ריביות גבוהות יותר מאשר במשכנתא לדיור אולם זולות יותר מאשר בהלוואות מסחריות.